Lokaties k&c
21679
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21679,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-2.4,select-theme-ver-9.6,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,wpb-js-composer js-comp-ver-6.13.0,vc_responsive

Lokaties kunst en cultuur

Onderaan deze pagina vindt u een overzicht van ruimtes voor kunst en cultuur in de gemeente Stichtse Vecht.

Musea en culturele instellingen

lokatie plaats Website
Regionaal Historisch Centrum Breukelen www.rhcvechtenvenen.nl
Buitenplaats Doornburgh Maarssen www.buitenplaatsdoornburgh.nl
Fort Maarsseveen Maarssen www.fortmaarsseveen.nl
Vechtstreekmuseum Maarssen www.vechtstreekmuseum.nl
Brugwachtershuisje Maarssen www.vechtsnoer.nl/cultuurmakelaar/
Streekmuseum Vredegoed Oud Maarsseveen www.vredegoed.nl
Slot Zuylen Oud Zuilen www.slotzuylen.nl

Zaal / theater

lokatie plaats Website
Pauluskerk Breukelen www.pauluskerkbreukelen.nl
Regionaal Historisch Centrum Breukelen www.rhcvechtenvenen.nl
Wijkcentrum OverNoord Breukelen www.over-noord.nl
Het Lokaal Kockengen www.zaalhetlokaal.nl
Grote kerk Loenen a/d Vecht www.hgloenen.nl
Studio Idee Loenen a/d Vecht www.studioideeloenen.nl
t Web Loenen a/d Vecht www.webloenen.nl
Buitenplaats Doornburgh Maarssen www.buitenplaatsdoornburgh.nl
De Wilgenplas Maarssen www.dewilgenplas.nl
Fort Maarsseveen Maarssen www.fortmaarsseveen.nl
Gaslaan Maarssen www.nieuwevaart.nl
Vechtstreekmuseum Maarssen www.vechtstreekmuseum.nl
De Open Hof Maarssen www.ontmoetingskerkmaarssen.nl
De Vondel Maarssen www.momenz.nl
Brugwachtershuisje Maarssen www.vechtsnoer.nl/cultuurmakelaar/
De Ark Maarssenbroek www.arkgemeente.nl
Second Base Maarssenbroek www.jeugd-punt.nl
Fort Nieuwersluis Nieuwersluis www.fortnieuwersluis.nl
Dorpshuis Nigtevecht Nigtevecht www.dorpshuis-nigtevecht.nl
Dorpshuis Vreeland Vreeland www.dorpshuisvreeland.nl
Grote of st Nicolaaskerk Vreeland www.kerkvanvreeland.nl

Oefenruimte

lokatie plaats Website
Kunstcentrum Nieuwe Vaart Breukelen www.nieuwevaart.nl
Fort Maarsseveen Maarssen www.fortmaarsseveen.nl
Kunstcentrum Nieuwe Vaart Maarssen www.nieuwevaart.nl
De Vondel Maarssen www.momenz.nl
De Ark Maarssenbroek www.arkgemeente.nl

Expositieruimte

lokatie plaats Website
Pauluskerk Breukelen www.pauluskerkbreukelen.nl
t Nieuwe Kampje Loenen a/d Vecht www.momenz.nl
Buitenplaats Doornburgh Maarssen www.buitenplaatsdoornburgh.nl
Fort Maarsseveen Maarssen www.fortmaarsseveen.nl
Vechtstreekmuseum Maarssen www.vechtstreekmuseum.nl
De Vondel Maarssen www.momenz.nl
Fort Nieuwersluis Nieuwersluis www.fortnieuwersluis.nl
Streekmuseum Vredegoed Oud Maarsseveen www.vredegoed.nl

Ateliers

lokatie plaats Website
Atelier Buitengewoon Breukelen www.atelier-buitengewoon.nl
De Vrije Vlieger Breukelen www.atelierdevrijevlieger.nl
Buitenplaats Doornburgh Maarssen www.buitenplaatsdoornburgh.nl
Fort Maarsseveen Maarssen www.fortmaarsseveen.nl
Grafisch Atelier Maarssen Maarssen www.grafischateliermaarssen.nl